Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти»
‼️ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ‼️
!! АКЦІЯ !!
Офіційне найменування:
Рингацький навчально - виховний комплекс Новоселицького району Чернівецької області "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад"
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Рингач
Адреса:
60330 вул.Шевченка,77 село Рингач Новоселицького району Чернівецької області
Телефон:
(03733)65-2-40 (Вчительська)
rungach.nvk1@gmail.com

А насправді так просто змінити життя!
Просто вийти на вулицю, просто прибрати сміття,
Полюбити свою землю, свою рідну природу,
Відчути себе часткою єдиного народу.
Бо ми не безрідні, бо ми – українці!
Тож досить плювати в дідівські криниці,
Досить боятися вірити в краще,
А своє на чуже не міняти нізащо!

Це доля вчительська така у нас ,
Життя диктанти завдають мороки,
Та є у нім педагогічний час_
Конкурс майстерності "Учитель року".
"Конкурс "Учитель року" має об'єднавчий аспект: зібрати кращий цвіт освіти, поріднити вчителів - предметників з усіх куточків нашого району, загалом поділитися тим, чим багаті школа і шкільне життя.
Щиро вітаємо учителя зарубіжної літератури Назарко Світлану Федорівну із перемогою у конкурсі. що продемонструвала високу педагогічну майстерність , професіоналізм , творчість та оригінальність . Нехай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці.
Пишаємось професійними здобутками нашої колеги і від усіх освітян , працівників школи , учнів , батьків вітаємо з перемогою!
Завершено змагання у першому турі конкурсу "Вчитель року", але творча та самовіддана праця Світлани Федорівни продовжується . Тож бажаємо творчих успіхів та подальшої професійної перемоги!

З понеділка у нашій школі проходить Тиждень інклюзивної освіти. Особливо ця тема актуальна у 7, інклюзивному класі. Учень інклюзивної освіти Кирилюк Максим став активним учасником бесід "Пізнай самого себе", "Доки маємо час - робимо добро". А 5 грудня класний керівник 7 класу Пантя Валентина Андріївна провела ділову гру "Маю честь запросити". Гра ще більше згуртувала дітей, заставила пізнати свої позитивні та негативні риси, навчила культури спілкування.
А закінчився захід словами Ліни Костенко:
- Люди. будьте взаємно ввічливі!
І якби на те моя воля,
Написала б я скрізь курсивами:
Так багато на світі горя,
Люди, будьте взаємно красивими!

Вітаємо з ІІІ місцем наших артистів з 4 класу та їх вчительку Довгу Ларису Миколаївну!
Танець «Ромашкове поле», пісню «Диво – осінь» та вірш «Крилате насіння» А. Качана на традиційний районний фестиваль–конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька» представили учні 4 класу (керівник Довга Лариса Миколаївна).

11 листопада о 18:22 | Світлана Ф. Н. | немає коментарів
Стіна