Новини проекту
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 47 чоловік

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.


З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.


Новини

Зі зворушливими, теплими словами привітання з Днем Учителя до Рингацького НВК завітали представники влади: голова Новоселицької об'єднаної територіальної громади Марія Іллінічна Нікорич, начальник відділу освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Аделіна Іванівна Руснак, голова Новоселицької районної організації профспілок працівників освіти та науки Лілія Іванівна Єремейко.
За сумлінну і творчу працю Грамотами були нагороджені вчитель початкових класів , ветеран педагогічної праці Довга Ніна Кирилівна, вчитель української мови літератури Пантя Валентина Андріївна, вихователь ДП Мельник Марина Миколаївна , директор НВК - Оксана Василівна Остафійчук, молоді вчителі : вчитель математики- Букатар Віктор Ігорович, вчитель музики- Хамкевич Денис Федорович, а також учні школи, які стали переможцями в обласних конкурсах : Мельник Микола - учень 9 класу , учениця 7 класу - Стецик Анастасія.

Любі діти, дорогі педагоги, поважні батьки, бабусі і дідусі! Щиро вітаю усіх з прекрасним Днем - Першовереснем!
1 вересня - це початок нового навчального року, старт за подолання нових висот. Дорогі учні! Школа відчинила свої двері для Вас. На жаль, ми не можемо зустрітися. Але щиро віримо, що якнайшвидше все минеться. І знову школа оживе!

URL-адреса файлу: https://content.e-schools.info/rungach-nvk/library/Звіт_директора_2_Восстановлен.docx

50% ПІДЛІТКІВ В УКРАЇНІ БУЛИ ЖЕРТВАМИ ЦЬКУВАНЬ В ІНТЕРНЕТІ – ПРЕЗЕНТОВАНО ЧАТ-БОТ “КІБЕРПЕС” ДЛЯ ДОПОМОГИ У БОРОТЬБІ З КІБЕРБУЛІНГОМ.

https://mon.gov.ua/ua/news/50-pidlitkiv-v-ukrayini-buli-zhertvami-ckuvan-v-interneti-prezentovano-chat-bot-kiberpes-dlya-dopomogi-u-borotbi-z-kiberbulingom

Адміністрацією НВК було організовано онлайн - засідання педагогічної ради через конференцію zoom. Основні питання, що були на порядку денному - це проведення підсумкового оцінювання та організоване закінчення навчального року. Педагоги поділилися досвідом організації дистанційного навчання, порадилися про вибір форм зв'язку із учнями.

Дистанційне навчання через обставини, що склалися, стало альтернативою традиційним формам навчання та надало можливість учням здобувати знання, не виходячи з дому. Це цікаво, бо опановуються нові види діяльності. Але це й складно, бо дистанційна форма вимагає від учня більшої зосередженості на навчанні та більшої відповідальності.
Наші учні активно опановують нові форми роботи. Фото у альбомі "Дистанційне навчання"

Вітаю вас любі діти, дорогі мої учні Рингацького навчально-виховного
комплексу. Ми всі вчителі сумуємо за вами, школою та за роботою. Сподіваюсь,
що ми всі будемо дбати про своє здоров’я та безпеку, щоб якнайшвидше
зустрітися в стінах рідної школи. Ми не бачимо вас віч на-віч, спілкуємося тільки
дистанційно. Школа стоїть самотня, немає чудових, допитливих ваших оченят,
голосів, великих і малих проблем. Намагайтеся використати свої заняття
найбільш цікаво і ефективно, спілкуйтеся з друзями, читайте книги, мрійте.
Допомагайте батькам, будьте слухняними, турботливими і люблячими. Бажаю
вам бути здоровими! Все буде добре!
Шановні вчителі, учні, батьки, працівники школи!
У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого
Христового воскресіння!!!
Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого,
дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє
віру та живить душу.
Тож нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов
та злагода запанують у Вашій оселі.
Зичу Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку,
незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

З повагою: Оксана Василівна

Шановні батьки!

Нагадуємо вам про те, що під час карантину відповідальність за життя та здоров'я дітей несуть батьки. до протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Новоселицької об’єднаної територіальної громади тимчасово обмежено пересування на вулицях дітей віком до 14 років без супроводу дорослих.

У зв’язку із цим, виконавчий комітет Новоселицької міської ради, відділ освіти Новоселицької міської ради звертає особливу увагу батьків на те, що карантин - це НЕ канікули.

Карантин, в режимі якого живе нині вся Україна, - це комплекс медико-санітарних і адміністративних обмежувальних заходів, спрямованих на попередження поширення хвороби, зокрема вірусу Covid-19.

Будь ласка, обмежте перебування ваших дітей на вулицях та забезпечте їх перебування у своїх помешканнях.

Обмеження пересування, обмеження комунікацій, обмеження особистих контактів здійснюється з метою зберегти життя та здоров'я ваших дітей і вас самих!

Закликаємо кожного усвідомити реальний рівень небезпеки та власної відповідальності в цих надзвичайних умовах.

Бутьте відповідальними - залишайтесь вдома!

Відповідно до наказу МОН №406 від 16 березня «Про організаційні заходи для запобігання поширенню корона вірусу COVID 19» у НВК створений наказ " Про роботу закладу під час карантину".
Просимо всіх повідомити про ознайомлення.

Атестація - це підсумок професійної майстерності вчителя, змога проявити свої здібності. Але атестація – це ще й свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.
Сьогодні в нашому НВК відбулася атестація п'ятьох майстринь своєї справи: Черновської Оксани Феофанівни, Урсуляк Жанни Миколаївни, Колодрівської Оксани Василівни, Стецик Галини Іванівни, Ватаманюк Ірини Іллівни.
Вітаємо вас, колеги!Нехай щоденно вас окрилює людське шану­вання і щира вдячність учнів, нехай примножаться ваші успіхи та удачі!

Протягом тижня учні нашої школи вперше спробували ближче пізнати культуру наших сусідів - румунів та молдованів - ми виготовляли мерцішори, чудових вісників весни, сонця та любові. А ще познайомилися з чудовими легендами про Фет - Фрумоса, Красуню - Весну, злого Змія, що викрав Сонце, та похмуру Зиму.
Можливо, все ще не так досконало, як би нам того хотілося, але вмілі дитячі ручки творили з любов'ю.

«Нове шкільне харчування – то не просто інші страви. Це спосіб навчити людину харчуватися по-іншому. Показати, що м’ята у салатах крута. Що селера та сирий гарбуз – то нормально і дуже смачно. Що ягідні соуси – вони неймовірні разом з м’ясом», – розповідає Євген Клопотенко, автор збірки рецептів для шкільних їдалень.
Учні 6 класу під керівництвом вчителя трудового навчання, заступника директора з НВР Оксани Феофанівни Черновської разом з батьками вибрали варіанти страв зі збірника Є.Клопотенка, спробували їх приготувати вдома, сфотографували, скуштували - і захотіли їсти такі страви щодня.
А кухар шкільної їдальні Оксана Іванівна Кольцюк теж експериментує. Її страви сподобалися і вчителям, і учням,що харчуються в школі.

Щастя - долі, миру і здоров'я для всіх діток Землі просили у вогню Стрітенської свічки учні нашої школи під час свята Зустрічі Зими та Весни, на яке запросили наших друзів та хороших сусідів із Слобідського НВК.
І декорації залу та всієї школи, і випечені "жайворонки", і костюми учасників, і все дійство були сповнені добрим настроєм, позитивом, веселими конкурсами, піснями, танцями.
Пташок викликаєм
Із теплого краю!
Летіть, соловейки,
На нашу земельку!
Спішіть, ластівоньки,
Пасти корівоньки!
Скоріш, люба Весно,
До нас прибувай,
Щоб знову озвався
Пташинами гай!

Сьогодні вчитель зарубіжної літератури Назарко С.Ф. провела методичний тренінг для педагогів "Розвиток професійної компетентності вчителя як шлях до формування ключових компетентностей школярів". Присутні вдосконалювали навички групової роботи, вивчаючи компетентності, через вправи "Шлях до успіху", "Настрій вчителя", "Дерево пізнання" "Чарівний глечик", "Оплески" та інші.

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її. «Понад все вони любили свій коханий край», — писав Павло Тичина. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства. Щоб вшанувати подвиг молодих солдатів, вчитель історії Колодрівська Оксана Василівна, провела такі заходи:

1. У фойє школи була проведена тематична лінійка, на якій учні 7,8 класу розповіли про події далекого 1918 року;

2. Учні переглянули відеофільм про трагічний день: «Недооцінений урок історії. Герої Крут».

Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. З нагоди відзначення Дня Соборності та з метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої європейської держави.

Святий Миколай не тільки робить подарунки, а ще й вважається покровителем добрих справ. Тому наші учні долучилися до прохання наших партнерів, Чернівецького еколого - натуралістичного центру учнівської молоді, та виготовили годівнички для міського парку. Наші брати менші - пташки, теж будуть раді такому подарунку. Птахи дякують Крицовським Поліні та Андрію, Юрій Софії, Панасюку Давиду, хлопчикам 6 і 7 класу.
Фото в альбомі "Годівничка. 19.12.2019"

Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.
Сьогодні учні 1-4 класів зі своїми вчителями створили неймовірне дійство з піснями, конкурсами, іграми, яке перетворилось у казку. А 5-9 класи разом з учителями організували та провели свято «Милосердний Миколай».
До дітей на свято завітав Миколай та його помічник Янгол, які подарували дітям солодощі. Не обійшлося і без різок, які пропонував веселий і зовсім не страшний Чорт, але всі були чемними цілий рік (ну, майже чемними), і він пішов ні з чим.
Фото у альбомі "19 грудня 2019".

13 грудня, у свято Андрія Первозванного, учні 7-9 класів Рингацького НВК разом з педагогами побували на Андріївських вечорницях у Слобідському НВК. Українські пісні, танці, жарти, звичаї та обряди були майстерно пропущені через призму сучасності (виявляється, гадати на судженого можна не тільки за допомогою черевика, а й Instagram, женихів можна вибрати і через сайт знайомств та ще багато новенького ми побачили й почули). Діти полонили талантами та позитивом, а педагоги вміло все це поєднали, презентували і передали нам як естафету. Щиро вдячні!
Під враженнями від зустрічі учениця 7 класу Хамкевич Богдана склала вірш:
Побували в Слободі
Ми на вечорницях.
І пісні, і танці ті
Були, як годиться.
Гарно всі нас зустрічали,
Ще й гостинно пригощали.
Настрій в нас веселий, друже,
Слобідському НВК дякуємо дуже!
Хочем школі побажати
Гарних учнів завжди мати!
І здоров'я всім міцного,
А ще щастя і добра,
Ви чудовий НВК!

Це доля вчительська така у нас ,
Життя диктанти завдають мороки,
Та є у нім педагогічний час_
Конкурс майстерності "Учитель року".
"Конкурс "Учитель року" має об'єднавчий аспект: зібрати кращий цвіт освіти, поріднити вчителів - предметників з усіх куточків нашого району, загалом поділитися тим, чим багаті школа і шкільне життя.
Щиро вітаємо учителя зарубіжної літератури Назарко Світлану Федорівну із перемогою у конкурсі. що продемонструвала високу педагогічну майстерність , професіоналізм , творчість та оригінальність . Нехай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці.
Пишаємось професійними здобутками нашої колеги і від усіх освітян , працівників школи , учнів , батьків вітаємо з перемогою!
Завершено змагання у першому турі конкурсу "Вчитель року", але творча та самовіддана праця Світлани Федорівни продовжується . Тож бажаємо творчих успіхів та подальшої професійної перемоги!