Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234

З Першовереснем!

Дата: 1 вересня о 09:46
29 переглядів

1 вересня - це початок нового навчального року, старт за подолання нових висот. Дорогі учні! Школа відчинила свої двері для Вас. На жаль, ми не можемо зустрітися. Але щиро віримо, що якнайшвидше все минеться. І знову школа оживе!

Любі діти, дорогі педагоги, поважні батьки, бабусі і дідусі! Щиро вітаю усіх з прекрасним Днем - Першовереснем! 1 вересня - це початок нового навчального року, старт за подолання нових висот. Дорогі учні! Школа відчинила свої двері для Вас. На жаль, ми не можемо зустрітися. Віримо, що якнайшвидше все минеться. І знову школа оживе! Початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на Вас. Дорогі дев'ятикласники! Цей навчальний рік для Вас останній у стінах рідної школи. Тому бажаю Вам плідної праці, бо від її результатів залежить Ваше майбутнє. Найщиріші вітання й слова подяки нашим батькам. Ціную Вашу підтримку й сподіваюсь на подальшу ефективну співпрацю. Теплі слова вдячності хочеться сказати вчителям. Саме Ви допомагаєте школярам осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості,Ваш талант, терпіння, відповідальність - неодмінні умови успішного навчання. Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети! З Богом у новий навчальний рік!