Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти»
‼️ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ‼️
!! АКЦІЯ !!

"Буковинська зіронька"

Дата: 11 листопада о 18:22, Оновлено 11 листопада о 18:29
19 переглядів

Вітаємо з ІІІ місцем наших артистів з 4 класу та їх вчительку Довгу Ларису Миколаївну!
Танець «Ромашкове поле», пісню «Диво – осінь» та вірш «Крилате насіння» А. Качана на традиційний районний фестиваль–конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька» представили учні 4 класу (керівник Довга Лариса Миколаївна).

Артистичні таланти демонстрував колектив 4 класу Рингацького навчально – виховного комплексу.

Танець «Ромашкове поле», пісню «Диво – осінь» та вірш «Крилате насіння» А. Качана на традиційний районний фестиваль–конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька» представили учні 4 класу (керівник Довга Лариса Миколаївна).

Готуючись до конкурсу, Лариса Миколаївна ретельно обдумувала як загальну ідею пісні, вірша, танцювальної композиції, так і музику, костюми, жанр, який вони мали б відтворювати.

Першою на конкурсі яскраво прозвучала пісня «Диво – осінь» у виконанні Мельник Галинки. Потім чудове декламування вірша «Крилате насіння» підкорило гостей заходу щирістю читання, непідробним почуттям любові до природи. Наприкінці учні 4 класу демонстрували своє танцювальне мистецтво. Діти були «на висоті», номер відрізнявся як креативним підходом, так і сучасним баченням.

Дуже хорошими, сильними були виступи дітей, що продемонстрували і високий рівень підготовки, і те, як багато праці у них було вкладено класним керівником.

Бажаємо нових вершин!