Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

"Буковинська зіронька"

Дата: 11 листопада 2019 о 18:22, Оновлено 11 листопада 2019 о 18:29
96 переглядів

Вітаємо з ІІІ місцем наших артистів з 4 класу та їх вчительку Довгу Ларису Миколаївну!
Танець «Ромашкове поле», пісню «Диво – осінь» та вірш «Крилате насіння» А. Качана на традиційний районний фестиваль–конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька» представили учні 4 класу (керівник Довга Лариса Миколаївна).

Артистичні таланти демонстрував колектив 4 класу Рингацького навчально – виховного комплексу.

Танець «Ромашкове поле», пісню «Диво – осінь» та вірш «Крилате насіння» А. Качана на традиційний районний фестиваль–конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька» представили учні 4 класу (керівник Довга Лариса Миколаївна).

Готуючись до конкурсу, Лариса Миколаївна ретельно обдумувала як загальну ідею пісні, вірша, танцювальної композиції, так і музику, костюми, жанр, який вони мали б відтворювати.

Першою на конкурсі яскраво прозвучала пісня «Диво – осінь» у виконанні Мельник Галинки. Потім чудове декламування вірша «Крилате насіння» підкорило гостей заходу щирістю читання, непідробним почуттям любові до природи. Наприкінці учні 4 класу демонстрували своє танцювальне мистецтво. Діти були «на висоті», номер відрізнявся як креативним підходом, так і сучасним баченням.

Дуже хорошими, сильними були виступи дітей, що продемонстрували і високий рівень підготовки, і те, як багато праці у них було вкладено класним керівником.

Бажаємо нових вершин!